Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Inni klienci kupili również

Rzęsy do przedłużania każdą metodą

Rzęsy do przedłużania

Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,07 Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,07
Producent: Bossomi
Cena:

19,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

zobacz więcej
 • promocja
Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,10 Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,10
Producent: Bossomi
Cena:

19,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

zobacz więcej
 • promocja
Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,15 Rzęsy do przedłużania Promocja B 0,15
Producent: Bossomi
Cena:

19,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

zobacz więcej
 • promocja
Rzęsy do przedłużania Promocja D 0,05 Rzęsy do przedłużania Promocja D 0,05
Producent: Bossomi
Cena:

19,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

zobacz więcej
 • promocja
Rzęsy do przedłużania Promocja D 0,15 Rzęsy do przedłużania Promocja D 0,15
Producent: Bossomi
Cena:

19,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

zobacz więcej
 • promocja
Rzęsy Sense Lashes C 0,07 Rzęsy Sense Lashes C 0,07
Producent: Bossomi
Cena:

64,90 zł

zobacz więcej
 • nowość

Rzęsy do przedłużania

Rzęsy do przedłużania rzęs niezależnie od metody do której są przeznaczone- wykonane są z włókien syntetycznych (PBT).  Często w Internecie można znaleźć mylącą informację na temat używania przez stylistki rzęs jedwabnych bądź rzęs z norek. Wszystkie te rzęsy są robione ze 100% poliestru, który świetnie imituje jedwab czy futro norki. Niestety, by pozyskać klientów, wiele firm wprowadza w błąd stylistki rzęs, a one z kolei klientki, którym proponują rzęsy syntetyczne jako „jedwabne” oraz „norki” czasami w opcji "z dodatkiem syntetyku".

Jak powinien wyglądać zabieg przedłużania rzęs?
 Kliknij tutaj i zobacz nasz materiał video. 

Rzęsy do przedłużania o nazwie Silk oraz Mink

Są to nazwy własne produktów, które nie mają związku z materiałem z którego zostały wyprodukowane. Dlatego informacji na temat definicji oraz różnic między rzęsami należy szukać u konkretnego dystrybutora.

4 powody, dla których PBT to najlepszy materiał jaki można wykorzystać do produkcji rzęs:

 • rzadko występuje nadwrażliwość lub alergia
 • gdyby jednak taka wystąpiła- istnieje możliwość szybkiego zdjęcia rzęs, dlatego, że jest to materiał z założenia trudny do sklejenia, ponieważ nie jest porowaty
 • można manewrować jego składem w celu uzyskania dowolnej jakości materiału
 • umożliwia uzyskanie praktycznie każdego efektu, od najbardziej naturalnego po najbardziej widowiskowe wachlarze, ponieważ
  mają różne długości, grubości oraz stopnie podkręcenia
 • bezbłędnie imitują naturalne rzęsy, pojedyncze rzęski są doskonale wyprofilowane, mają grubsze nasady i zwężają się ku końcom.

Jakie są najlepsze rzęsy do przedłużania przedłużania?

Dla trwałości i komfortu noszenia aplikacji kluczowa jest miękkość i elastyczność materiału, z którego wykonane zostały rzęsy. Nie będą one wówczas stawiać oporu podczas ruchu naturalnych rzęs np. podczas mrugania, czesania, dotykania czy spania. Tylko w tym przypadku możemy naszej klientce zagwarantować trwały i komfortowy efekt. W przeciwnym razie, jeśli użyjemy mało elastycznych produktów, będą one stawiać opór i odpadać na każdą próbę poruszenia nimi.

Ponad przeciętną miękkością i elastycznością odznaczają się rzęsy do przedłużania Silk Black. Są w 100% bezpieczne i komfortowe podczas aplikacji, jak i podczas użytkowania przez klientkę. Charakteryzują się również eleganckimi skrętami, które bez problemu się ze sobą łączą tworząc najpiękniejsze modelowanie oczu.

Rzęsy do metody 1:1

Rzęsy do metody 1:1 powinny być dość widoczne, ponieważ ta metoda nie pozwala zagęścić rzęs naturalnych. Tak jak nazwa wskazuje- doklejamy jedną rzęsę syntetyczną do jednej naturalnej, dlatego najbardziej odpowiednią grubością będzie: 0,15. 

Rzęsy do metod objętościowych

Metody objętościowe skutecznie zawładnęły branżą beauty. Dziś zdecydowana większość kobiet korzystających z usług stylizacji rzęs decyduje się właśnie na jedną z nich, ponieważ to one w przeciwieństwie do metody 1 do 1 gwarantują zagęszczenie rzęs naturalnych. Efekt ten osiąga się poprzez przyklejenie kilku sztucznych rzęs do jednej naturalnej. O ich konkretnej ilości decyduje stylistka rzęs wraz z klientką na podstawie oczekiwanego efektu oraz predyspozycji rzęs naturalnych tak, aby rzęsy do przedłużania nie wpłynęły negatywnie na ich stan.

Jakie są metody objętościowe?

Mimo wypracowanego w branży nazewnictwa metod stylizacji rzęs, nadal można spotkać się z różną interpretacją i definicją konkretnego efektu.

Najprostszą i najbardziej znaną zasadą nazewnictwa jest "cyfra/liczba" oraz "D", przy czym każda cyferka przy "D" oznacza liczbę sztucznych rzęs przyklejonych do jednej naturalnej,np.:

 • 2D inaczej rzesy 2:1 - dwie sztuczne rzęsy do jednej naturalnej
 • 3D- trzy sztuczne rzęsy do jednej naturalnej
 • 4D- cztery sztuczne rzęsy do jednej naturalnej itp.

Jednak oprócz tych nazw powstało kilka dodatkowych, których definicje nie są stałe i niezmienne w słowniku każdej stylistki rzęs.
Przykłady:

 • Light Volume (małe objętości, rzęsy 2-5D)
 • Russian Volume (duże objętości do 8D)
 • Hollywood Effect (bardzo duże, maksymalne zagęszczenie)
 • Max Volume (bardzo duże, maksymalne zagęszczenie)

Szczególną uwagę należy również zwrócić na aplikację rzęs 3D, ponieważ jej nazwa niekoniecznie może oznaczać 3 sztuczne rzęsy do 1 naturalnej. Spotkaliśmy się z definicją 3D- jako rzęs trójwymiarowych i ilość sztucznych rzęs była dobierana "na oko" po kilka lub nawet kilkanaście do jednej naturalnej.

Podsumowując- aby mieć pewność co do ustaleń dotyczących efektu należy najpierw poznać definicję nazewnictwa konkretnej stylistki rzęs.

Najwyższa jakość produktów do przedłużania rzęs Bossomi

Dostępność towaru o wysokiej jakości jest główną ideą naszej działalności. Posiadając ogromną wiedzę na temat stylizacji rzęs- gwarantujemy, że każdy nasz produkt jest maksymalnie dopracowany oraz przygotowany na najwyższe oczekiwania i standardy na rynku.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Kliknij tu aby przeczytać wpis na naszym blogu poświęcony właśnie przeciwwskazaniom.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 510 391 999

Email: kontakt@bossomi.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl